Ми вимушені перенести UPark Festival на 2021 рік.

На жаль, ситуація, яка склалася в Україні та світі просто не залишає шансів на проведення літніх фестивалів. Міжнародне авіасполучення припинено і, ймовірно, обмеження на проведення масових заходів в Україні будуть діяти й влітку. 

Всі придбані квитки залишаються дійсними на 2021 рік. Більш того, кожному з вас ми запропонуємо спеціальні бонуси, які точно не залишать вас байдужими і стануть вагомим аргументом задля збереження квитка та нашої зустрічі на UPark у 2021 році.

При збереженні квитка, ви можете розраховувати на безкоштовний квиток на ще один фестивальний день, або апгрейд категорії квитка до VIP та до абонемента на всі дні фестивалю, чи сертифікат на знижку при купівлі квитків чи розрахунку на території фестивалю.

Детальну інформацію повідомимо згодом. 

Якщо з якоїсь причини, ви не зможете відвідати UPark Festival у наступному році, будь ласка, заповніть форму за посиланням — https://docs.google.com. Ми зможемо розглянути запити щодо повернення квитків після стабілізації ситуації в Україні та світі. До повернення приймаються квитки що були придбані до 1 травня 2020 року. 

 Місце проведення фестивалю залишається незмінним — Київ, Sky Family Park. 

Наша команда докладе максимум зусиль, аби перенести всіх анонсованих артистів на наступний рік.

Наразі з впевненістю можемо сказати — лайнап UPark 2021 буде ще потужнішим і ми неодмінно здивуємо вас новими анонсами!

Ми щиро вдячні кожному з вас за розуміння і за те, що залишаєтеся з нами навіть в ці складні часи. Найкраще, що ви можете зробити зараз — це зберегти свій квиток. 

Щороку ми дивуємо вас неймовірним лайнапом та прислухаємось до ваших побажань, щоб зробити фестиваль по-справжньому незабутнім. Збереження квитка — це ваша інвестиція у фестивальне літо 2021 та величезна підтримка для нашої команди.

Напишіть нам на пошту support@uparkfestival.com або в особисті повідомлення в фейсбук чи інстаграм. Ми відповімо найближчим часом.

Developed in Bonfire